ندای وظیفه Call of Duty: Strike Team

دانلود بازی اندروید ندای وظیفه Call of Duty: Strike Team

همینک دانلود بازی اندروید ندای وظیفه Call of Duty: Strike Team با لینک مستقیم بصورت رایگان

Call of Duty Strike Team 1.0.30.40254 1 دانلود بازی اندروید ندای وظیفه Call of Duty: Strike Team

در این بازی شما در نقش یک سرباز ارتش ایالات متحده آمریکا ظاهر می شوید که در جنگ های مختلفی شرکت دارد، حملاتی که شما در این بازی در آن شرکت دارید بصورت گروهی انجام می شوند در مقابل دشمنان شما هم بصورت چند نفره به سمت شما شلیک می کنند درضمن می توانید با سایر سربازان ارتش خودی بوسیله بیسیم در ارتباط باشید تا براحتی در دام دشمن اسیر نشوید.

بازی ندای وظیفه اندروید بصورت ۳ بعدی طراحی شده است و دارای گرافیک اچ دی می باشد اما یک ویژگی این بازی را از هر بازی مشابه دیگری مجزا می کند و آن ویژگی قابلیت انجام بازی در دو حالت سوم شخص و اول شخص است.

در این بازی شما می توانید در میدان جنک پشت موانع مختلف پناه بگیرید و سپس شلیک کنید، می توانید از سلاح های مختلفی مانند کلت های کمری و همچنین مسلسل های سنگین استفاده کنید، می توانید نارنجک پرتاب کنید و … .

راهنمای نصب بازی: ابتدا فایل نصبی بازی را اجرا و نصب کنید سپس وارد بازی شده و از آن خارج شوید. فایل com.activision.callofduty.striketeam موجود در دیتای بازی را در آدرس SD Card/Android/obb

کپی کنید.

دانلود آهنگ جدید امید بنام خوش قدم

دانلود آلبوم جدید سامان جلیلی بنام پرتگاه

/ 1 نظر / 20 بازدید
SepiDaR✔

سلام عزیزه دلم خوشحالم ک یه چن مین از وقتتو برای خوندنش میزاری خوشحالتر میشم اگه وقتتو بزاری و بیای ب #جامعه-مجازی-فیس-کمپ یه فضای کاملا دوستانه ک میتونی دوستای گلی مث خودت پیدا کنی و مطالب قشنگتو برای نشر و لایک بزاری منتظر حضور گرمت هستم Facecamp.ir ثبت شده در وزارت ارشاد راستی این تبلیغ نیست فقط یه دعوت دوستانه است ک میتونی بهش فک کنی http://facecamp.ir/signup/invited:cecca6029a01c83a75ead54899a535d7 #فدا-مدا